Elektronické zámky Danalock

Máme přímé zastoupení společnosti Danalock Danalock V3 – elektronický dveřní zámek, ovládaný smartphonem přes bluetooth, zigbee, Z-wave. Vyniká snadnou montáží a aplikovatelností na všechny druhy dveří Evropské cylindrické vložky s bezpečnostními klíči

28 let na trhu
28 let zkušeností

Plná obchodní a technická podpora

Spolehliví a etablovaní dodavatelé

Danalock

Vstupte do světa chytrých domácností s produkty značky Danalock. Jedná se o chytré zámky, které můžete na dálku ovládat přes svůj mobilní telefon, díky čemuž nepotřebujete již nosit své klíče. Zámek lze dovybavit externí klávesnicí, která umožňuje odemknutí pomocí zadání kódu, v případě, že byste si zapomněli svůj mobilní telefon.

Obzvláště zajímavý je zámek Danalock pro ty, kteří provozují Airbnb, protože zámky komunikují s originální aplikací, kde v případě propůjčení bytu můžete návštěvníkovi povolit přístup, aniž byste museli složitě předávat klíče. Lze také nastavit přesně stanovený interval, kdy bude možnost otevření dveří aktivní.

Dalším zajímavým komponentem je iBeacon. Jedná se v podstatě o zařízení, které při definovaném přiblížení k zámku umožní jeho odemknutí. Můžete ho využít například pro své děti, kde jim iBeacon umístíte do školní tašky a v případě přiblížení k domu se jim odemknou automaticky dveře. Tedy již žádné ztrácení klíčů.

Odkaz na stránky výrobce

Na vaše dotazy Vám odpoví náš specialista

Ilona Slezáková

Head of electronic components department