Embedded moduly

Počítačové moduly (Computer-on-Modules, COM) jsou vysoce integrované moduly podporující rozšiřování systému a zákaznické řešení v závislosti na konkrétní aplikaci bez použití kabeláže. Zákazníci, kteří využívají technologii COM, se nemusí zabývat problematikou stavby počítačů a mohou se místo toho zaměřit na to, co je podstatou jejich podnikání. Modularita řešení konkrétní aplikace je zajištěna tzv. nosnou deskou, která je osazena potřebnými vstupy/výstupy, včetně napájení. COM modul se na nosnou desku pouze připojí. Embedded moduly na bázi průmyslových standardů pro mechanické a elektrické parametry rozhraní (např. COM Express, Qseven nebo SMARC) jsou ideálním řešením pro celou řadu embedded aplikací. Ke všem typům modulů je možné objednat Evaluation Carrier board – nosnou testovací desku na konkrétní typ modulu, případně kompletní starter set.

Více informací
Vyberte značku
Kontron
Vyberte procesor
Intel® 8th Generation Core™
Intel® 7th Generation Core™
Intel® 6th Generation Core™
5th Gen. Intel® Atom™
4th Gen. Intel® Atom™
Intel® Pentium®
Intel® Atom® C3000
Intel® Xeon®
Intel® Celeron®
AMD’s Ryzen Embedded V-Series
Freescale™ i.MX6
NXP i.MX8X
NXP Dual Cortex A72
Vyberte formát
COMe Basic
COMe Compact
COMe Mini
Qseven
SMARC
Vyberte pin out
Rev 2.1
SMARC 1.1
SMARC 2.0
Specifications 2.1
Type 6
Type 7
Type 10

COM Express
Vysoce integrovaný a kompaktní počítač. Moduly se dodávají ve třech standardních formátech: mini (84x55mm), compact (95x95mm) a basic (125x95mm). Podle zapojení systémového konektoru rozlišujeme Type 2, Type 6 a Type 10.

SMARC
SMARC (Smart Mobility ARChitecture) je standard pro moduly speciálně určené pro vývoj ultra kompaktních systémů s nízkou
spotřebou. Většinou jsou založeny na procesorech ARM, ale mohou být osazeny i jinými low-power SoC procesory.

Qseven
Další z verzí COM, který má vysokorychlostní MXM konektor stejný, jako grafické karty používané v notebocích.
Moduly Qseven mají standardizovaný rozměr 70 mm x 70 mm nebo 40 mm x 70 mm. Poskytuje všechny funkce potřebné pro embedded aplikace.

30 let na trhu
30 let zkušeností

Plná obchodní a technická podpora

Spolehliví a etablovaní dodavatelé