Embedded moduly

Počítačové moduly (Computer-on-Modules, COM) jsou vysoce integrované moduly podporující rozšiřování systému a zákaznické řešení v závislosti na konkrétní aplikaci bez použití kabeláže. Zákazníci, kteří využívají technologii COM, se nemusí zabývat problematikou stavby počítačů a mohou se místo toho zaměřit na to, co je podstatou jejich podnikání. Modularita řešení konkrétní aplikace je zajištěna tzv. nosnou deskou, která je osazena potřebnými vstupy/výstupy, včetně napájení. COM modul se na nosnou desku pouze připojí. Embedded moduly na bázi průmyslových standardů pro mechanické a elektrické parametry rozhraní (např. COM Express, Qseven nebo SMARC) jsou ideálním řešením pro celou řadu embedded aplikací. Ke všem typům modulů je možné objednat Evaluation Carrier board – nosnou testovací desku na konkrétní typ modulu, případně kompletní starter set.

Více informací
Vyberte značku
Congatec
Kontron
Vyberte procesor
Intel® 8th Generation Core™
Intel® 7th Generation Core™
Intel® 6th Generation Core™
5th Gen. Intel® Atom™
4th Gen. Intel® Atom™
Intel® Pentium®
Intel® Atom® C3000
Intel® Xeon®
Intel® Celeron®
AMD’s Ryzen Embedded V-Series
Freescale™ i.MX6
NXP i.MX8X
NXP i.MX8
NXP Dual Cortex A72
Vyberte formát
COMe Basic
COMe Compact
COMe Mini
Qseven
SMARC
Vyberte pin out
Rev 2.0
Rev 2.1
SMARC 1.1
SMARC 2.0
Specifications 2.1
Type 6
Type 7
Type 10

COM Express
Vysoce integrovaný a kompaktní počítač. Moduly se dodávají ve třech standardních formátech: mini (84x55mm), compact (95x95mm) a basic (125x95mm). Podle zapojení systémového konektoru rozlišujeme Type 2, Type 6 a Type 10.

SMARC
SMARC (Smart Mobility ARChitecture) je standard pro moduly speciálně určené pro vývoj ultra kompaktních systémů s nízkou
spotřebou. Většinou jsou založeny na procesorech ARM, ale mohou být osazeny i jinými low-power SoC procesory.

Qseven
Další z verzí COM, který má vysokorychlostní MXM konektor stejný, jako grafické karty používané v notebocích.
Moduly Qseven mají standardizovaný rozměr 70 mm x 70 mm nebo 40 mm x 70 mm. Poskytuje všechny funkce potřebné pro embedded aplikace.

30 let na trhu
30 let zkušeností

Plná obchodní a technická podpora

Spolehliví a etablovaní dodavatelé