Odolné a průmyslové IT technologie

Více informací

Odolné a průmyslové IT technologie – o středisku

Mezi počítači mají zvláštní postavení průmyslové a zodolněné počítače. Musí být schopny nepřetržitě pracovat v obtížných podmínkách a při vystavení působení mechanických, chemických, tepelných vlivů. Robustní mechanická konstrukce dokáže absorbovat otřesy a chvění. Tato zařízení naleznou uplatnění hlavně pro řízení procesů ve výrobě, v energetice, ve zdravotnictví, v kamionové a automobilové dopravě, v automatizaci a výrobních podnicích.

Spolehlivost

Spolehlivost systému je základním faktorem, který je sledován od výběru komponent, návrhu sestavy přes několikanásobné testování a zahořování až po kvalitní servis již nasazených systémů. Ve všech zmíněných segmentech, ale i v dalších aplikacích už naše průmyslové počítače pracují ke spokojenosti zákazníků.

Ucelená nabídka

V našem portfoliu najdete kompletní sortiment průmyslových a military počítačů. Od malých typu PDA, přes notebooky až po několika procesorové servery. Navíc můžete vybírat počítače v různých kategoriích zodolnění (odolnost proti vodě, prachu, širokému rozsahu teplot až po kategorii vyhovující military standardům).

Do našeho produktového portfolia také patří jednodeskové počítače a počítačové moduly, a to opět v nejrůznějším provedení a v různých kategoriích výkonu a odolnosti. Ty najdou uplatnění v případě požadavku na výpočetní výkon v omezeném prostoru a s vysokou spolehlivostí. Hlavně v zařízeních, kde je vyžadována vysoká míra integrace. Z důvodů požadavků integrace, redundantního řešení, modularity – jsme se začali zaměřovat také na technologie CompactPCI, VPX, VME, AdvanceTCA a microTCA!

Kompletní dodávky

Dodáme Vám počítač či počítačové desky, jež můžete zabudovat do svého zařízení. Na stěnu, do panelu, do racku, nebo jej ve standardním šasi můžete umístit na stůl. Podle Vašeho zadání navrhneme vhodný systém.

30 let na trhu
30 let zkušeností

Plná obchodní a technická podpora

Spolehliví a etablovaní dodavatelé