Embedded boards

Jednodeskové počítače (Single Board Computers, SBC) jsou funkčně shodné se standardními počítačovými deskami, dostupné v nejrůznějších formátech podle typu použití – vždy jsou však rozměrově menší než běžné základní desky a vyznačují se dlouhodobým životním cyklem. SBC jsou vysoce kompaktní a mají všechna klíčová systémová rozhraní a funkcionality integrovány přímo na desce. Pro finální řešení tedy stačí pouze osadit konkrétní I/O potřebné pro danou aplikaci a to je zabezpečeno širokou škálou standardního příslušenství. Koncept SBC přispívá k bezkonkurenčně rychlému nasazení systému – není třeba žádných speciálních R&D znalostí a času vývojáře.

Více informací

PICO-ITX 2,5“ (10 x 7,2 cm)
Neuvěřitelně malé jednodeskové počítače s excelentním výpočetním výkonem a pozoruhodně malou spotřebou jsou vhodné pro ultra kompaktní integrace.

Nano-ITX (12 x 12 cm)
Kompaktní jednodeskové počítače s rozsáhlými možnostmi integrace.

3,5“ SBC (14,6 x 10,4 cm)
Nejoblíbenější formát jednodeskových počítačů. Ať už se jedná o extrémní výpočetní výkon nebo pasivně chlazené provedení, 3,5“ SBC je správnou volbou.

Další základní desky – Mini-ITX, Micro-ATX
Nabízíme široký sortiment základních desek s dlouhodobým životním cyklem (až 7 let) a rozšířeným rozsahem pracovních teplot (-40°C až 85°C). Nabízený sortiment naplňuje zákaznické požadavky na téměř jakoukoliv aplikaci.
Desky mohou být osazeny i nejnovějšími procesory on Intelu (8th Gen Intel® Xeon® E/ Core™ i7/i5/i3) nebo od AMD (AMD Ryzen™ Embedded V1000).
Kontaktujte nás s vašimi požadavky a vybereme vám tu nejvhodnější variantu pro vaše použití.

30 years on a market
30 years of experience

Full sales and technical support

Reliable and established suppliers